Ubranego jedynie w koszulkę na krótki rękaw chłopca zauważyli mieszkańcy i powiadomili policję.
Oficer dyżurny piskiej komendy otrzymał zgłoszenie o małym chłopcu bez opieki, który biegał po ruchliwej drodze. Dziecko było samo. Ubrane było jedynie w koszulkę na krótki rękaw i nie miało butów. Chłopiec był wyraźnie zagubiony i przestraszony. Nie mówił, więc trudno było ustalić, jak ma na imię i gdzie mieszka. Dzieckiem zainteresowali się przechodnie i przejeżdżający tamtędy kierowcy, którzy o niepokojącej sytuacji powiadomili policję.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!