W marcu b.r. w siedzibie Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Piszu Marek Znojek podpisał umowę o dofinansowanie inwestycji pn. "Budowa kotła o mocy 5 MW opalanego biomasą, z instalacją odzysku ciepła ze spalin w procesie kondensacji".
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!