Reklama

Choinka już jest. Sezon świąteczny w Piszu oficjalnie rozpoczęty

Dziś na Placu Daszyńskiego stanęła choinka. Czternastometrowy świerk zwiastuje rozpoczęcie okresu świątecznego w naszym mieście.

Świerk został wypatrzony w Leśnictwie Zielone i dzięki Nadleśnictwu Pisz przekazany miastu.




Transport drzewka wzbudzał zainteresowanie przechodniów.


O poranku rozpoczął się montaż drzewka. Sprawna ekipa postawiła je w niespełna pół godziny.


Ubieranie choinki odbędzie się jutro, 3 grudnia, a oficjalne włączenie iluminacji 6 grudnia - informuje Piotr Mierzejewski z UM w Piszu.
W ubiegłym tygodniu świąteczne iluminacje zamontowane zostały na latarniach miejskich. No to już tylko czekamy na śnieg, aby dopełniła się świąteczna atmosfera.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości