Dziś na Placu Daszyńskiego stanęła choinka. Czternastometrowy świerk zwiastuje rozpoczęcie okresu świątecznego w naszym mieście.
Świerk został wypatrzony w Leśnictwie Zielone i dzięki Nadleśnictwu Pisz przekazany miastu.




Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!