Reklama

Cztery srebrne medale żeglarzy PMOS Pisz w Mistrzostwach Polski JM

Dwa komplety „sreber” przywiozła z Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych żeglarska załoga Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Piszu. Szymon Gryczan i Wojciech Żyluk stawali na drugim stopniu podium w sprincie i klasie Cadet.

Dwa komplety „sreber” przywiozła z Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych żeglarska załoga Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Piszu. Szymon Gryczan i Wojciech Żyluk stawali na drugim stopniu podium w sprincie i klasie Cadet.

MPJM rozgrywały się w miniony weekend w Krynicy Morskiej oprócz srebrnych medalistów bardzo dobry start odnotowała również załoga Ireneusz Szumowski/Zosia Wykowska, której  do podium zabrakło szczypty szczęścia i  rywalizację zakończyła na 5 miejscu.

Pozostałe załogi:  17 miejsce Kuba Dąbrowski/Karolina Nowicka. W kategorii dziewcząt Zosia Sobolewska  i Tosia Lesińska zajęły 13 miejsce.

Reklama

W kolejnej odsłonie regat Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w sprintach w słabych warunkach  wiatrowych  2 miejsce i srebrny medal ponownie zdobyli Szymon Gryczan i Wojciech Żyluk, a na 8 pozycji uplasowali się Ireneusz Szumowski i Zosia Wykowska.

Wszystkim zawodnikom oraz trenerom Józefowi Bąk i Tadeuszowi Swerpel gratulujemy.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości