W dniach 16-20 sierpnia w Pradze zostały rozegrane dwa z najważniejszych juniorskich turniejów szachowych rangi europejskiej. W zmaganiach brał udział Antek Oszutowski z Pisza.
W dniach 16-20 sierpnia w Pradze zostały rozegrane dwa z najważniejszych juniorskich turniejów szachowych rangi europejskiej. W zmaganiach brał udział Antek Oszutowski z Pisza.
O umiejętnościach młodego szachisty pisaliśmy w artykule:
Źródło: UM PiszChcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!