Reklama

Sukces siatkarek z I LO w Mistrzostwach Województwa

13 czerwca w Ełku odbył się Finał Mistrzostw Województwa Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w Piłce Siatkowej Dziewcząt.

13 czerwca w Ełku odbył się Finał Mistrzostw Województwa Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w Piłce Siatkowej Dziewcząt.

Finał został rozegrany systemem każdy z każdym. Po zaciętych meczach:
I miejsce - ZSS EŁK
II miejsce - ZSO Lidzbark Warmiński
III miejsce - I LO Pisz


Dziewczętom ze starego ogólniaka gratulujemy.

Trenerem drużyny jest Jerzy Karwowski.


Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości