Zimowa aura zdaje się być za nami, gdy biały puch zniknął, pojawił się duży problem z asfaltem. Kierowcy skarżą się na jakość dróg w naszym mieście.
Zimowa aura zdaje się być za nami, gdy biały puch zniknął, pojawił się duży problem z asfaltem. Kierowcy skarżą się na jakość dróg w naszym mieście.
Jazda po mieście to tor przeszkód, w którym nagrodą jest nieuszkodzone auto. - pisze czytelnik - przy skręcie z Warszawskiej do Kauflanda i marketów (Pepco, Hebe, Jysk - red.) trzeba szczególnie uważać. Pęknięcia i dziury w asfalcie ulokowane są na całej długości Warszawskiej, ale to nie jedyna piska droga przez mękę.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!