27 października br. Gmina Pisz podpisała umowę z rzeźbiarzem Piotrem Bogdaszewskim, w ramach której zostanie naprawiony pomnik doktora Klementowskiego. Umowa jest efektem współpracy Burmistrza Pisza Andrzeja Szymborskiego z członkami Komitetu Społecznego Budowy Pomnika Doktora Klementowskiego, z którymi Burmistrz Szymborski był w stałym kontakcie - z radnym Sebastianem Zuzgą, radnym Jerzym Misierewiczem oraz z autorem i wykonawcą pomnika. Prace naprawcze mają zakończyć się 14 grudnia.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!