Zakończono renowację pomnika doktora Klementowskiego, który został zniszczony w akcie wandalizmu.
Zakończono renowację pomnika doktora Klementowskiego, który został zniszczony w akcie wandalizmu.
27 października br. Gmina Pisz podpisała umowę z rzeźbiarzem Piotrem Bogdaszewskim, w ramach której zlecono renowację monumentu.


Fot. UM Pisz, SP2 PiszChcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!