Burmistrz Pisza Andrzej Szymborski uczestniczył w spotkaniu z okazji Międzynarodowego Dnia Białej Laski - święta przypominającego nam wszystkim, że żyją wśród nas ludzie niewidomi, którzy borykają się z wieloma problemami. Uroczystość odbyła się 10 października w Piskim Zakładzie Aktywności Zawodowej Wieża. Kwiaty i życzenia na ręce Pani Barbary Gackiej - Prezes Koła Polskiego Związku Niewidomych w Piszu złożyli - również Dyrektor MGOPS w Piszu Pani Elwira Świetlicka, Proboszcz parafii św. Jana Chrzciciela w Piszu Ksiądz Prałat dr Wojciech Kalinowski, Dyrektor PZAZ "Wieża" Katarzyna Leszczyńska-Zarzecka oraz zaproszeni goście. W spotkaniu uczestniczyła także Prezes Okręgu Warmińsko-Mazurskiego Polskiego Związku Niewidomych Pani Marta Łożyńska wraz z delegacją. Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze przy poczęstunku i wspólnych rozmowach.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!