Do końca czerwca mamy wybrać zwierzę patronujące naszemu miastu. Wdrażany jest projekt unijny promujący dwa regiony w Polsce związane z przyrodą i ochroną środowiska - województwo podkarpackie i warmińsko - mazurskie. Z projektem przyjdą konkretne pieniądze na promocję.
Procedura w uproszczeniu wygląda następująco. Rada miejska po konsultacjach ze społeczeństwem wybiera zwierzę - patrona. Od tej pory miasto będzie kojarzone z danym zwierzęciem, którego nazwa umieszczona będzie pod tablicą nazwy miasta.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!