Reklama

Gotowi na sezon. Amfiteatr PDK już wyremontowany

Zakończyły się prace remontowe na terenie amfiteatru przy Piskim Domu Kultury. Miejsca na widowni czekają na pierwszych widzów.

Dzięki pozyskanym środkom z Programu Operacyjnego Rybactwo i Morze 2014-2020 w wysokości prawie 300 tys. zł. w ubiegłym roku Piski Dom Kultury mógł rozpocząć przebudowę leciwego obiektu.

Amfiteatr PDK podczas remontu W ramach inwestycji wymienione zostały ławki, położono nawierzchnię z kostki granitowej, wymieniono elektrykę i oświetlenie wokół amfiteatru.
To dopiero początek zmian, jakie nastąpią - mówi Katarzyna Sobiech, Dyrektor Piskiego Domu Kultury - Planujemy w kolejnym etapie budowę zadaszenia. Projekt jest już opracowany.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości