Reklama

I po balu ...

Ostatni Bal Studniówkowy w Piszu przypadł w tym roku w ostatnim weekendzie karnawału 5 lutego 2005r. Jego uczestnikami byli tegoroczni maturzyści, uczniowie Zespołu Szkół nr 1 w Piszu. Bal rozpoczął się punktualnie o godzinie 19-tej tradycyjnym polonezem w wykonaniu czterech uczestniczących w balu klas. Następnie głos zabrała dyrektor szkoły Małgorzata Oświęcimko, która życzyła młodzieży udanej zabawy i oczywiście powodzenia na maturze. I rzeczywiście studniówka przebiegała we wspaniałej atmosferze, którą nakręcała grupa "Brothers". Młodzież bawiła się zarówno przy współczesnych rytmach, jak i również przy starszych kawałkach. Około godziny 3 młodzież w szampańskich humorach zakończyła zabawę.


Majma


Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości