Reklama

Indyki w opałach. Samochód dostawczy gasili kierowcy

11 września około północy doszło do zdarzenia drogowego w Orzyszu.

Około północy policjanci z Komisariatu Policji w Orzysz na ul. Wojska Polskiego zauważyli jadący samochód ciężarowy Daf. Spod jego maski wydobywał się dym. Natychmiast zatrzymali ten pojazd i razem z kierowcą, oraz świadkami z innego auta, zaczęli go gasić.

Samochód ciężarowy przewoził indyki, które teraz czekają na nowy transport.

Źródło: KPP Pisz

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości