Reklama

Kia Sportage w prezencie dla piskiej drogówki

Jak święta to i prezenty. Komenda Powiatowa Policji w Piszu otrzymała nowy radiowóz oznakowany. To samochód marki KIA Sportage zakupiony ze środków budżetowych Komendy Głównej Policji oraz Funduszu Wsparcia Policji. Będzie on wykorzystywany przez policjantów piskiej drogówki.

Jak święta to i prezenty. Komenda Powiatowa Policji w Piszu otrzymała nowy radiowóz oznakowany. To samochód marki KIA Sportage zakupiony ze środków budżetowych Komendy Głównej Policji oraz Funduszu Wsparcia Policji. Będzie on wykorzystywany przez policjantów piskiej drogówki.

Wyjechały z fabryki i otrzymały policyjne oznakowania. Jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia 10 pojazdów marki KIA Ceed oraz 4 marki KIA Sportage trafiło do policjantów na Warmii i Mazurach. Komenda Powiatowa Policji w Piszu otrzymała jeden z tych nowych radiowozów - KIA SPORTAGE. Samochód jest wyposażony w silnik o pojemności 1598 cm3 i mocy 132,4 kW. Będą nim jeździli policjanci piskiej drogówki dbając o bezpieczenstwo na naszych drogach

Samochody zostały zakupione ze środków budżetowych Komendy Głównej Policji oraz Funduszu Wsparcia Policji, w tym 200 000 zł przekazanych na ten cel przez Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Źródło: KPP Pisz

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości