Tym razem zawodnicy Piłeczki Pisz wygrali na wyjeździe z EKS MLEXER II Elbląg 15:3
Kolejny mecz nasi zawodnicy rozegrali pod swoje dyktando i dopiero przy wyniku 12:0 oddali punkt dla przeciwnika. Bardzo dobre zawody rozegrali Łukasz Mikuckii Paweł Zieliński, którzy wygrali swoje wszystkie pojedynki.- komentuje klub. Punktowali:Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!