Reklama

Kolejne zwycięstwo Piłeczki Pisz

Tym razem zawodnicy Piłeczki Pisz wygrali na wyjeździe z EKS MLEXER II Elbląg 15:3

Kolejny mecz nasi zawodnicy rozegrali pod swoje dyktando i dopiero przy wyniku 12:0 oddali punkt dla przeciwnika. Bardzo dobre zawody rozegrali Łukasz Mikuckii Paweł Zieliński, którzy wygrali swoje wszystkie pojedynki.- komentuje klub. Punktowali:
Łukasz Mikucki - 4.5 pkt.
Paweł Zieliński - 4.5 pkt.
Sebastian Nogacki - 3.5 pkt.
Waldemar Pawelczyk - 2.5 pkt.


W niedzielę, 4 grudnia Piłęczka Pisz będzie podejmować u siebie zawodników z Ostródy, którzy do tej pory, podobnie jak piszanie, nie przegrali żadnego meczu. Będzie walka!

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości