Reklama

Lider II ligi walczył o punkty w Piszu

W piątek, 2 lutego Piłeczka Pisz gościła u siebie lidera II ligi tenisa stołowego. To miał być trudny mecz, mecz bez jakichkolwiek szans dla piszan. A jednak waleczność naszych ping-pongistów zrodziła nadzieje...

W piątek, 2 lutego Piłeczka Pisz gościła u siebie lidera II ligi tenisa stołowego. To miał być trudny mecz, mecz bez jakichkolwiek szans dla piszan. A jednak waleczność naszych ping-pongistów zrodziła nadzieje...

Wiązownia nie pozwoliła odebrać sobie 11 zwycięstwa w rozgrywkach II ligi, ale że piszanie, zajmujący przedostatnie miejsce w tabeli stawią czoła, to chyba nie spodziewała się.
Kolejny raz nasi zawodnicy pokazali, że mają ogromne do walki. Nie było inaczej we wczorajszym meczu z liderem COCCINE GKTS Wiązownia. Przegrywamy 3:7 ale mało brakowało a byłby remis. Sebastian Nogacki po wyrównanej walce z Kamilem Sitkiem przy stanie 2:2 nie wykorzystał dwóch piłek meczowych i przegrał 10:12. Podobnie Paweł Zieliński po zaciętej partii ulega  z Mateuszem Stawikowskim przy stanie 2:2 ( 9:11). - komentuje klub Piłeczka Pisz. Mimo przegranej, był uśmiech na twarzach zawodników z Pisza. Przed meczem nie dawali sobie szans na choćby jeden punkt. Widać progres i chęć walki, co dobrze rokuje w najbliższej rundzie rewanżowej.


Punktowali:

Sebastian Nogacki - 1,5 pkt.
Waldemar Pawelczyk - 1 pkt.
Łukasz Mikucki - 0,5 pkt.

Tabela II Ligi tenisa Stołowego

Fot. Piłeczka Pisz

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości