Reklama

List do Świętego Mikołaja

Z okazji Mikołajek w Piskim Domu Kultury odbyły się spektakle z udziałem Świętego we własnej osobie.

Światło, muzyka, przepiękne stroje - wszystko w odświętnym charakterze.
Ponad 60 osób było zaangażowanych w organizację tegorocznych Mikołajek w PDK - komentuje Katarzyna Sobiech, Dyrektor Piskiego Domu Kultury - Byli to uczestnicy i instruktorzy PDK, ale takze seniorzy Piskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Na przedstawienie złożyły się dwa wątki - o choinkach wyciętych w lesie i sprzedanych do domów na święta


oraz o Mikołaju, który zwątpił w swoją misję, bo dzieci chciały być obdarowywane drogimi prezentami. Inne nie były dla nich ważne. A święta to więcej niż tylko podarki. Dlatego zwątpił w to co robi i zaprzestał wizyt i upominków. Jednak list małego Emilka przywrócił mu wiarę w ludzi.



Przestawienie grano trzykrotnie w dniach 6 i 7 grudnia - dla szkół i przedszkola oraz dla wszystkich mieszkańców.






Fot. PDK

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości