16 czerwca oficjalnie rozpoczął się sezon żeglarski i turystyczny na Mazurach. Uroczysta Msza św. odprawiona została nad rzeka Pisą
Parafia św. Jana Chrzciciela w Piszu, Parafia św. Józefa, Parafia Matki Miłosierdzia Ostrobramskiej, Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa oraz władze miasta Pisza zainicjowali rozpoczęcie sezonu żeglarskiego Mszą św. sprawowaną nad rzeką. Podczas Liturgii odbyło się poświęcenie łódek i żagli.


Fot. PDKChcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!