Reklama

Liturgia z poświęceniem łódek i żaglówek nad rzeką Pisą

16 czerwca oficjalnie rozpoczął się sezon żeglarski i turystyczny na Mazurach. Uroczysta Msza św. odprawiona została nad rzeka Pisą

Parafia św. Jana Chrzciciela w Piszu, Parafia św. Józefa, Parafia Matki Miłosierdzia Ostrobramskiej, Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa oraz władze miasta Pisza zainicjowali rozpoczęcie sezonu żeglarskiego Mszą św. sprawowaną nad rzeką. Podczas Liturgii odbyło się poświęcenie łódek i żagli.




Zgromadziliśmy się w nad brzegami rzeki Pisy, po obu stronach, między mostami, w okolicach portu rzecznego. - informują organizatorzy - mieszkańcy Pisza, goście, żeglarze i wodniacy mieli okazję uczestniczyć w Liturgii Bożego Ciała zakończonej poświeceniem żaglówek, jachtów, łódek i sprzętu pływającego.


Fot. PDK

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości