Reklama

Memoriał Ernesta Banacha

Zakończyła się 2. edycja Memoriału im. Ernesta Banacha o Puchar Burmistrza.

Do rywalizacji stanęło 5 drużyn. Turniej rozgrywamy był systemem "każdy z każdym". Rozegrano 10 emocjonujących spotkań, a najlepszą drużyną okazała się pierwsza ekipa Mazura Pisz.
Nasi zawodnicy wygrali 4 mecze, strzelając 30 bramek i tracąc zaledwie 3.  - informuje Klub Sportowy Mazur Pisz - Cieszy również postawa naszej drugiej drużyny, która ostatecznie uplasowała się na dobrej 3 pozycji.
Klasyfikacja końcowa:

1. I Mazur Pisz
2. Znicz Biała Piska
3. II Mazur Pisz
4. Olympic Łyse
5. Śniardwy Orzysz

Nagrody indywidualne:
Najlepszy zawodnik - Olaf Grabowski - Mazur Pisz;
Najlepszy strzelec - Dawid Duchnowski /7 bramek/ - Mazur Pisz;
Najlepszy bramkarz - Jan Konopka - Znicz Biała Piska.


Źródło: KS Mazur Pisz

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości