Zakończyła się 2. edycja Memoriału im. Ernesta Banacha o Puchar Burmistrza.
Do rywalizacji stanęło 5 drużyn. Turniej rozgrywamy był systemem "każdy z każdym". Rozegrano 10 emocjonujących spotkań, a najlepszą drużyną okazała się pierwsza ekipa Mazura Pisz.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!