Z okazji Mikołajek Piszanie licznie zgromadzili się wieczorem na Pl. Daszyńskiego, by powitać wyjątkowego gościa z Laponii.
Z okazji Mikołajek Piszanie licznie zgromadzili się wieczorem na Pl. Daszyńskiego, by powitać wyjątkowego gościa z Laponii.
Na dzieci czekał pokój świętego Mikołaja, gdzie można było zrobić sobie zdjęcie z naszym gościem i otrzymać słodycze oraz grota lodowa, którą można było zwiedzić z rodzicami.



Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!