Reklama

Mikołaj był. Zabrał nasze listy ze świątecznymi marzeniami

Z okazji Mikołajek Piszanie licznie zgromadzili się wieczorem na Pl. Daszyńskiego, by powitać wyjątkowego gościa z Laponii.

Z okazji Mikołajek Piszanie licznie zgromadzili się wieczorem na Pl. Daszyńskiego, by powitać wyjątkowego gościa z Laponii.

Na dzieci czekał pokój świętego Mikołaja, gdzie można było zrobić sobie zdjęcie z naszym gościem i otrzymać słodycze oraz grota lodowa, którą można było zwiedzić z rodzicami.


Do dyspozycji wszystkich Piszan była skrzynka na listy do św. Mikołaja,


a na spóźnialskich czekały stanowiska, gdzie można było jeszcze napisać list. Najważniejsze jednak było zdjęcie na kolanach świętego Mikołaja.



Fot. PDK

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości