Grudzień to taki wyjątkowy miesiąc, w którym św. Mikołaj pojawia się nie tylko jeden raz. 6 grudnia odwiedził piskie przedszkolaki.
Mikołajki w naszym przedszkolu to był szczególny i wyjątkowy czas. Tego dnia dzieci przyszły w ubrane w kolorze czerwonym. Wyglądały niczym mali pomocnicy Mikołaja. W całym przedszkolu panowała iście świąteczna atmosfera. - mówią wychowawczynie.







Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!