Do zdarzenia doszło w czwartek 19 października przed północą na ul. Wojska Polskiego w Piszu.
I co ja robię tu? -to słowa pijanego kierowcy Mercedesa, który został zatrzymany przez policjantów z Komenda Powiatowa Policji w Piszu i trafił do policyjnego aresztu.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!