Reklama

Nietrzeźwy kierowca zatrzymał się na pasie zieleni

Do zdarzenia doszło w czwartek 19 października przed północą na ul. Wojska Polskiego w Piszu.

I co ja robię tu? -to słowa pijanego kierowcy Mercedesa, który został zatrzymany przez policjantów z Komenda Powiatowa Policji w Piszu i trafił do policyjnego aresztu.

Kierowca Mercedesa nie wyrobił się na rondzie i zatrzymał się na pasie zieleni po drodze niszcząc kilka znaków drogowych.


Samochodem tym kierował 67-letni mieszkaniec Pisza, który miał prawie 2 promile. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut , do którego się przyznał. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi mu teraz nawet 3 lata pozbawienia wolności.- informuje nadkom. Anna Szypczyńska, oficer prasowy KPP w Piszu.
Źródło: KPP Pisz

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości