Reklama

Oddali hołd Żołnierzom Wyklętym

1 marca w Piszu odbyły się Wojewódzkie Obchody Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Uroczystości rozpoczęła Msza Św. w Kościele pw. św Jana Chrzciciela w Piszu. Po mszy złożono wieńce i kwiaty pod Pomnikiem Wolności.

W uroczystości wzięli udział m.in.: Posłowie na Sejm RP Iwona Arent, Wojciech Kossakowski, Jerzy Małecki, Zbigniew Ziejewski, Wojewoda Warmińsko-Mazurski Artur Chojecki, Dowódca 16. Dywizji Zmechanizowanej gen. bryg. Wojciech Ziółkowski, Dowódca 4 Warmińsko-Mazurskiej Brygady Obrony terytorialnej pułk. Jarosław Kowalski, członek Zarządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego Jolanta Piotrowska, a także przedstawiciele Straży Granicznej, Policji, Straży Pożarnej. Obecny był Starosta Piski, burmistrzowie gmin powiatu piskiego a także przedstawiciele instytucji, delegacje stowarzyszeń i szkół.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości