Reklama

Opłatek z sercem

W dniu 19 grudnia 2024 r. w Ośrodku Profilaktyki i Terapii w Piszu została zorganizowana Wigilia dla osób bezdomnych, samotnych i będących w trudnej sytuacji życiowej. Dla wszystkich pragnących poczuć choć namiastkę świątecznej atmosfery stworzyliśmy przestrzeń pełną życzliwości i bliskości, dającą poczucie wspólnoty, której towarzyszy radość i nadzieja. Uczestnicy tegorocznej Wigilii otrzymali również paczki żywnościowe od Mikołaja.

W dniu 19 grudnia 2024 r. w Ośrodku Profilaktyki i Terapii w Piszu została zorganizowana Wigilia dla osób bezdomnych, samotnych i będących w trudnej sytuacji życiowej. Dla wszystkich pragnących poczuć choć namiastkę świątecznej atmosfery stworzyliśmy przestrzeń pełną życzliwości i bliskości, dającą poczucie wspólnoty, której towarzyszy radość i nadzieja. Uczestnicy tegorocznej Wigilii otrzymali również paczki żywnościowe od Mikołaja.

Pamiętaliśmy także o tych, którzy z powodu choroby lub niepełnosprawności nie byli w stanie dotrzeć na wieczerzę wigilijną. Pracownicy socjalni odwiedzili ich w okresie przedświątecznym, przynosząc świąteczne paczki, teczki seniora oraz kartki własnoręcznie wykonane przez przedszkolaków.

Jednak żadne z tych działań nie byłoby możliwe bez wsparcia naszych Wspaniałych Darczyńców, którzy okazali ogromne serca, przekazując produkty żywnościowe do paczek i wspierając nas w przygotowaniach.

Wyrazy szczególnej wdzięczności kierujemy do:

Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej Sp. z o.o., Panbach Trzonki, Banku Żywności, Państwa Karoliny i Emila Borzymowskich, Pani Barbary Pupek, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Piszu oraz Szkół Podstawowych nr 1 i nr 4 w Piszu, Ochotniczy Hufiec Pracy w Piszu
Nie sposób nie wspomnieć o sponsorach i przedsiębiorcach, którzy swoją hojnością wsparli organizację "Wieczerzy Wigilijnej 2024" dla osób samotnych i bezdomnych, a także Wigilii dla dzieci ze świetlicy "Smurfy" w Piszu ofiarując wykwintne potrawy wigilijne. Należą do nich:

Pan Lucjan Bazydło z Restauracji "BASZTA" w Piszu, Stowarzyszenie "Przymierze Ziemia Piska", Koło Gospodyń Wiejskich w Karwiku, Firma Handlowo-Usługowa "CYTRUS 2" Jarosława Dzwonkowskiego, Przedsiębiorstwo "ROŚ" Kamili i Ireneusza Szumowskich, Piekarnia "Dortex" K.T. Nerkowskich, PHU Hotel Nad Pisą Beaty Rudzińskiej.
Z całego serca dziękujemy za Państwa ogromne serce i życzymy Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku.

Z wyrazami szacunku

Organizatorzy:
Krystiana Zielińska- p.o. Dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Piszu.
Urszula Zduńczyk - Dyrektor Ośrodka Profilaktyki Terapii w Piszu

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości