W dniu 19 grudnia 2024 r. w Ośrodku Profilaktyki i Terapii w Piszu została zorganizowana Wigilia dla osób bezdomnych, samotnych i będących w trudnej sytuacji życiowej. Dla wszystkich pragnących poczuć choć namiastkę świątecznej atmosfery stworzyliśmy przestrzeń pełną życzliwości i bliskości, dającą poczucie wspólnoty, której towarzyszy radość i nadzieja. Uczestnicy tegorocznej Wigilii otrzymali również paczki żywnościowe od Mikołaja.
W dniu 19 grudnia 2024 r. w Ośrodku Profilaktyki i Terapii w Piszu została zorganizowana Wigilia dla osób bezdomnych, samotnych i będących w trudnej sytuacji życiowej. Dla wszystkich pragnących poczuć choć namiastkę świątecznej atmosfery stworzyliśmy przestrzeń pełną życzliwości i bliskości, dającą poczucie wspólnoty, której towarzyszy radość i nadzieja. Uczestnicy tegorocznej Wigilii otrzymali również paczki żywnościowe od Mikołaja.
Pamiętaliśmy także o tych, którzy z powodu choroby lub niepełnosprawności nie byli w stanie dotrzeć na wieczerzę wigilijną. Pracownicy socjalni odwiedzili ich w okresie przedświątecznym, przynosząc świąteczne paczki, teczki seniora oraz kartki własnoręcznie wykonane przez przedszkolaków.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!