Kolejne środki na remonty dróg powiatowych trafiły w poniedziałek, 11 września na ręce Starosty Piskiego Andrzeja Nowickiego oraz Wicestarosty Piskiego Marka Wysockiego. W sumie na nowe inwestycje drogowe Powiat Piski otrzymał przeszło 2,1 mln zł.
W ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg Powiat Piski otrzymał:Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!