W weekendowe przedpołudnie w Karwiku zorganizowano piernikowe warsztaty dla dzieci.
W weekendowe przedpołudnie w Karwiku zorganizowano piernikowe warsztaty dla dzieci.
Warsztaty w świetlicy wiejskiej w Karwiku przeprowadziły panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Komorowie "Komorowska Słodycz".


Nasza Świetlica tętniła dziś życiem. Prawie 50 osób - było gwarno, wesoło i pachniało piernikami. Wspaniała atmosfera - komentuje sołtys Karwika, Dariusz Kiński. - Dziękuję wszystkim za aktywny udział i miłe rozmowy. Razem możemy robić fajne wydarzenia dla naszych milusińskich. 
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!