24 marca Piłeczka Pisz rozegrała zwycięskie spotkanie z zespołem z Warszawy.
24 marca Piłeczka Pisz rozegrała zwycięskie spotkanie z zespołem z Warszawy.
Na to zwycięstwo czekaliśmy, po wielu porażkach tego sezonu, wreszcie sukces. Drugi zespół Spójni Warszawa plasuje się na dole tabeli, ale to nie znaczy, że to słabi zawodnicy. Po pierwszych rozegranych meczach singlowych był remis. Mecze deblowe to wczoraj nasza mocna strona, która przeważyła o zwycięstwie. Mamy to wygrywamy z KS SPÓJNIA II Warszawa 7:3 !! - komentuje Piłeczka Pisz. Po pierwszych partiach singli na tablicy wyników było 2:2 gdzie swoje pojedynki wygrali Mateusz Rutkowski i Marcin Jarkowski. Kolejne partie do deble w których Marcin z Mateuszem wygrywają 3:1 a Sebastian Nogacki z Łukasz Mikucki pokonują rywali 3:0 i wychodzimy na prowadzenie w całym meczu 4:2.
.jpg)
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!