W najbliższą niedzielę 1 października zawodnicy MUKS Piłeczka Pisz zainaugurują sezon II ligi tenisa stołowego meczem wyjazdowym z drużyną KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn.
To pierwsze z 11 planowych spotkań, które rozegrają piscy ping-pongiści w tym sezonie. Po nich, miejmy nadzieje, kolejne spotkania w walce o pierwszą ligę.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!