Reklama

Piłeczka Pisz wicemistrzem III ligi

To już koniec rozgrywek tego sezonu. Na koncie zawodników z Pisza odnotowujemy 10-te zwycięstwo z rzędu.

Ostatni mecz, jaki stoczyli piszanie, rozegrano w Olsztynie z  KS AZS UWM II Olsztyn.  Nie było pomysłu ze strony gospodarzy, aby pokonać naszych. W pięknym stylu, wygrywając 15:3, Piłeczka Pisz zakończyła sezon.
Zdobyliśmy V-ce Mistrzostwo III ligi województwa warmińsko-mazurskiego. Szkoda, że to już koniec, bo złapaliśmy wiatr w żagle, ale mamy nadzieję, że w przyszłym sezonie od początku będzie nam dane grać w pełnym składzie i co najmniej w takiej formie, jaką prezentujemy na koniec tego sezonu. - komentują zawodnicy. Bardzo dziękujemy kibicom za wsparcie i kibicowanie, które jest bezcenne. Dziękujemy również sponsorom, bez których nie moglibyśmy realizować swoich celów.
Tabela III LIgi Tenisa Stołowego woj. warmińsko-mazurskiego http://lzs.gminalubawa.pl

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości