To już koniec rozgrywek tego sezonu. Na koncie zawodników z Pisza odnotowujemy 10-te zwycięstwo z rzędu.
Ostatni mecz, jaki stoczyli piszanie, rozegrano w Olsztynie z KS AZS UWM II Olsztyn. Nie było pomysłu ze strony gospodarzy, aby pokonać naszych. W pięknym stylu, wygrywając 15:3, Piłeczka Pisz zakończyła sezon.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!