7 stycznia drużyna Piłeczki Pisz podejmowała u siebie zespół POLMLEK OSIR Lidzbark Warmiński.
7 stycznia drużyna Piłeczki Pisz podejmowała u siebie zespół POLMLEK OSIR Lidzbark Warmiński.
Drużyna z Lidzbarka to vicelder II ligi tenisa stołowego. Poziom jaki reprezentują i I-ligowe aspiracje pozwoliły odnieść znaczące zwycięstwo nad piską drużyną Piłeczki. Nasi przegrali 0:10.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!