Reklama

Piłeczka walczy. Rywale są jednak mocniejsi

7 stycznia drużyna Piłeczki Pisz podejmowała u siebie zespół POLMLEK OSIR Lidzbark Warmiński.

7 stycznia drużyna Piłeczki Pisz podejmowała u siebie zespół POLMLEK OSIR Lidzbark Warmiński.

Drużyna z Lidzbarka to vicelder II ligi tenisa stołowego. Poziom jaki reprezentują i I-ligowe aspiracje pozwoliły odnieść znaczące zwycięstwo nad piską drużyną Piłeczki. Nasi przegrali 0:10.
Niestety, z przyczyn niezależnych od nas nie możemy na chwilę obecną skorzystać z naszych wzmocnień, co nie zmienia faktu, że nasi zawodnicy dzielnie walczyli o każdą piłkę. Cztery pojedynki zakończyły się stanem 2:3 na korzyść gości. - komentuje klub. Na duże brawa zasługuje Waldemar Pawelczyk, który po walce przegrał 2:3 z Arturem Gromkiem mistrzem Europy w kat. Kadet w grze mieszanej z 2022r.



Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości