Trwa V edycja akcji "Nakręć się na pomaganie". Jak zwykle cieszy się ona dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców zarówno powiatu piskiego, jak i odległych miast Polski. Paczki z plastikowymi korkami docierają z różnych stron kraju oraz z zagranicy. Przed piską komendą stanęło serce, do którego można wrzucać plastikowe nakrętki.
To kolejne nakrętkowe serce w naszym powiecie. Pierwsze serce-pojemnik na plastikowe nakrętki pojawiło się w styczniu 2020 roku przed Komisariatem Policji w Białej Piskiej. Miejsce wybrano nieprzypadkowo, tam działa inicjator akcji "Nakręć się na pomaganie" mł. asp. Adam Trzonkowski. Kolejne powstawały w miejscowościach gminy Biała Piska oraz w Orzyszu. Mieszkańcy miasta domagali się własnego.
Pojemnik stanął w holu szkoły na początku roku szkolnego Fot. Facebook/IILoPisz
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!