Dwóch Piszan zdobyło złote medale podczas Mistrzostw Europy federacji XPC w trójboju siłowym. Kacper Kłos zwyciężył w wyciskaniu sztangi leżąc w kategorii Junior U-23. Natomiast Marcin Gębusiak w martwym ciągu nie miał sobie równych. Obaj Panowie reprezentują Klub Sportowy Power Factory Pisz.
9 kwietnia, Siedlce -XPC Powerlifting European Championships 2022 w trójboju siłowym. Uczestnikami byli zawodnicy z Polski, Niemiec, Czech, Słowacji, Szwecji, a nawet z odległych Armenii i Azerbejdżanu..jpg)

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!