Dziś spotkałem się z członkami Komitetu Społecznego Budowy Pomnika Doktora Klementowskiego, z którymi jestem w stałym kontakcie - radnym Sebastianem Zuzgą, radnym Jerzym Misierewiczem oraz z autorem i wykonawcą pomnika - rzeźbiarzem Piotrem Bogdaszewskim. W spotkaniu uczestniczyli także Przewodniczący Rady Miejskiej w Piszu Edmund Lipnicki oraz sekretarz Gminy Pisz Violetta Kossakowska. Omówiliśmy dalsze kroki dotyczące naprawy uszkodzonego monumentu oraz kwestie dotyczące kosztorysu - powiedział Burmistrz Pisza Andrzej Szymborski.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!