Reklama

Pomnik doktora Klementowskiego będzie naprawiany

Dziś spotkałem się z członkami Komitetu Społecznego Budowy Pomnika Doktora Klementowskiego, z którymi jestem w stałym kontakcie - radnym Sebastianem Zuzgą, radnym Jerzym Misierewiczem oraz z autorem i wykonawcą pomnika - rzeźbiarzem Piotrem Bogdaszewskim. W spotkaniu uczestniczyli także Przewodniczący Rady Miejskiej w Piszu Edmund Lipnicki oraz sekretarz Gminy Pisz Violetta Kossakowska. Omówiliśmy dalsze kroki dotyczące naprawy uszkodzonego monumentu oraz kwestie dotyczące kosztorysu - powiedział Burmistrz Pisza Andrzej Szymborski.

Gmina jako właściciel gruntu poczyniła także kroki dotyczące rozwiązania problemu zaśmiecania fontanny, znajdującej się w sąsiedztwie pomnika. Cieszymy się, że współpraca w tej sprawie układa się pomyślnie. Będziemy Państwa o wszystkim na bieżąco informować.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości