Tegoroczna świąteczna aura bardziej przypomina jesień niż zimę, jednak nie ma żadnych wątpliwości, że za kilka dni nastaną najpiękniejsze święta w roku - Święta Bożego Narodzenia.
Większość z nas nie ukrywa rozczarowania, że nie spędzi ich w bajkowej scenerii ośnieżonych ulic, bo przecież nic tak nie dodaje magii świętom, jak iskrzące się w blasku księżyca płatki śniegu. Ze śniegiem, czy bez do świąt trzeba się przygotować.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!