Reklama

Porażka na wyjeździe. II Liga wymyka się z rąk

To nie była szczęśliwa niedziela dla zawodników Piłeczki Pisz.

To nie była szczęśliwa niedziela dla zawodników Piłeczki Pisz.

17 marca nasi pingpongiści rozegrali dwa mecze wyjazdowe z zespołami spadkowymi II Ligi Tenisa Stołowego - TĘCZA Budki Piaseckie oraz KS SPÓJNIA Warszawa.

Zapowiadało się znakomicie, starcia wyrównane... ale musi być zwycięzca, niestety, to nie byli piszanie.
Zarówno w pierwszym jak i w drugim spotkaniu przy stanie meczu 4:4 ostatnie decydujące pojedynki wygrali nasi przeciwnicy wygrywając w całym meczu 6:4. - podsumowują zawodniczy MUKS Piłeczka Pisz.
W meczu z TĘCZA Budki Piaseckie punktowali:

Mateusz Rutkowski - 1.5 pkt
Marcin Jarkowski - 1.5 pkt
Sebastian Nogacki - 1 pkt

W meczu z KS SPÓJNIA Warszawa punktowali:
Mateusz Rutkowski - 2.5 pkt.
Sebastian Nogacki - 1 pkt.
Marcin Jarkowski - 0,5 pkt.


24 marca MUKS PIŁECZKA Pisz rywalizować będzie z zespołem KS SPÓJNIA II Warszawa.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości