To nie była szczęśliwa niedziela dla zawodników Piłeczki Pisz.
To nie była szczęśliwa niedziela dla zawodników Piłeczki Pisz.
17 marca nasi pingpongiści rozegrali dwa mecze wyjazdowe z zespołami spadkowymi II Ligi Tenisa Stołowego - TĘCZA Budki Piaseckie oraz KS SPÓJNIA Warszawa.
.jpg)
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!