13 kwietnia w I Liceum Ogólnokształcącym w Piszu rozegrano Powiatowy Turniej Szachowy.
W rozgrywkach szachowych wystartowało 13 uczniów z powiatowych szkół średnich. Turniej indywidualny rozgrywany był systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund po 10 min. dla każdego zawodnika. Zacięta walka przebiegała w duchu fairplay - zapewniają organizatorzy, potwierdzają zawodnicy. < dir="auto">tytuł mistrza szkoły.
Wicemistrzem został Szymon Bulicki z Zespołu Szkół Leśnych w Rucianem-Nidzie, trzecie miejsce zajął Wojciech Krzyżański z I Liceum Ogólnokształcącego w Piszu.
Źródło: ILOPisz
Obserwuj nas na Google News
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!