To już pewne. Gmina Pisz otrzyma 4 934 985 zł na Modernizację Stadionu Przyszkolnego etap II: modernizacja obiektu lekkoatletycznego. We wtorek 3 października dobre wieści przekazała Burmistrzowi Andrzejowi Szymborskiemu oraz mieszkańcom Pisza Pani Olga Semeniuk-Patkowska, Wiceminister Rozwoju i Technologii w Rządzie RP podczas krótkiej wizyty w naszym mieście. Pani Wiceminister podkreśliła, że czeka na więcej tak dobrze napisanych wniosków, ponieważ podobnie jak Burmistrzowi i mieszkańcom Pisza, zależy jej na realizacji inwestycji, które leżą w interesie społecznym. Burmistrz Andrzej Szymborski podkreślił, że cieszy go możliwość dokończenia tej ważnej dla Piszan inwestycji. Podkreślił, że będziemy mieli nareszcie nowoczesny stadion, na który zasługujemy, a wyniki sportowe mamy coraz lepsze.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!