Zwycięstwo dla Gminy Pisz wywalczyły mieszkanki Rostek w konkursie na najładniejszy wieniec dożynkowy Warmińsko-Mazurskich Dożynek Wojewódzkich.
22 września w olsztyneckim skansenie odbyły się Warmińsko-Mazurskie Dożynki Wojewódzkie. Gospodarzem wydarzenia był marszałek Gustaw Marek Brzezin.
fot. warmia.mazury.pl
fot. warmia.mazury.pl
Tak prezentował się 1,5 m wieniec podczas Gminnych Dożynek w Łupkach. Fot.PDK Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!