Coraz bliżej święta, najwyższa więc pora rozpocząć przygotowania. Najmilszą ich część stanowi dekorowanie.
Bombki, stroiki, obrusy, serwetki, kartki z życzeniami - takie rzeczy na I Jarmark Świąteczny przygotowuje Koło Gospodyń Wiejskich Drygalanki.


Ozdoby zawieszę na choince, a wszystkim będę mówić, że to ja je zrobiłam. Zawsze robiłam takie okrągłe bombki, a baletnice można powiesić na oknie, czy przy suficie. Wyglądaja pięknie- mówią mali uczestnicy zajęć plastycznych PDK. Ozdoby przygotowywane samodzielnie cieszą najbardziej. Oprócz tego czas spędzony wspólnie z rówieśnikami, to kolejny powód do radości. A przed świętami, oby takich chwil szczęścia było jak najwięcej.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!