W sobotę 23 marca na strzelnicy Kulik zainaugurowano cykl zawodów 2024 roku.
W sobotę 23 marca na strzelnicy Kulik zainaugurowano cykl zawodów 2024 roku.
Mimo niesprzyjającej pogody, miłośników strzelectwa nie zabrakło.











Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!