Reklama

Sezon na strzelnicy Kulik rozpoczęty

W sobotę 23 marca na strzelnicy Kulik zainaugurowano cykl zawodów 2024 roku.

W sobotę 23 marca na strzelnicy Kulik zainaugurowano cykl zawodów 2024 roku.

Mimo niesprzyjającej pogody, miłośników strzelectwa nie zabrakło.











Dziękujemy Panu Andrzejowi Szymborskiemu Burmistrzowi Pisza za przybycie i wzięcie udziału w zawodach i uroczyste wręczenie nagród najlepszym strzelcom. Podziękowania dla Baru Mlecznego "DiaRoz" za przepyszną zupkę której nigdy nie brakuje na zawodach - mówią organizatorzy Stowarzyszenie Strzeleckie "Kulik".

Fot. Zbigniew Podbielski i UM Pisz

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości