3 marca w Ornecie odbył się Wojewódzki Puchar Polski w tenisie stołowym z udziałem zawodników MUKS Piłeczka Pisz.
3 marca w Ornecie odbył się Wojewódzki Puchar Polski w tenisie stołowym z udziałem zawodników MUKS Piłeczka Pisz.
Byli już tacy, którzy powątpiewali w umiejętności naszych ping-pongistów po ostatnich, nie najlepszych może, startach w II Lidze. Ale to nie tak, że zawodnicy Piłeczki Pisz zapomnieli jak grać, to przeciwnik był lepszy.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!