Reklama

Srebrny medal w Wojewódzkim Pucharze Polski

3 marca w Ornecie odbył się Wojewódzki Puchar Polski w tenisie stołowym z udziałem zawodników MUKS Piłeczka Pisz.

3 marca w Ornecie odbył się Wojewódzki Puchar Polski w tenisie stołowym z udziałem zawodników MUKS Piłeczka Pisz.

Byli już tacy, którzy powątpiewali w umiejętności naszych ping-pongistów po ostatnich, nie najlepszych może, startach w II Lidze. Ale to nie tak, że zawodnicy Piłeczki Pisz zapomnieli jak grać, to przeciwnik był  lepszy.

Podczas Wojewódzkich Zawodów Pucharu Polski pokazali, że ich forma jest na dobrym poziomie.

W składzie Sebastian Nogacki Waldemar Pawelczyk Łukasz Mikucki ograli Mlexer Elbląg 4:0, Oldboys Mlexer Elbląg 4:0 i OKTS Budom Orneta 4:0. W finale spotkali się z II-ligowym zespołem < dir="auto">Polmlek OSIR Lidzbark Warmiński, przegrywając 1:4 i zdobywając w klasyfikacji końcowej srebrny medal.



Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości