Co To był za mecz. Po trzech godzinach walki przy stołach, nasi zawodnicy podzielili się punktami remisując z Energa Morliny III Ostróda 9:9.
4 grudnia na własnym parkiecie Piłeczka Pisz podejmowała zespół z Ostródy, który do tej pory, podobnie jak piszanie, nie przegrał żadnego spotkania. Był to mecz pełen emocji. Mimo to nasi zawodnicy czują niedosyt, ponieważ przed ostatnią serią meczy wygrywaliśmy 8:6 i w ostatnich decydujących czterech pojedynkach jako zwycięzca od stołu odszedł tylko Sebastian Nogacki, który w tym dniu zdobył 3 punkty. - komentuje klub.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!