Reklama

Strzelanie na poligonie

W Ośrodku Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych Orzysz prowadzone będą strzelania amunicją bojową.

W Ośrodku Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych Orzysz prowadzone będą strzelania amunicją bojową. W niżej wymienionych terminach prowadzone będą strzelania amunicją bojową: w dniu 14.11.2022 r. w godz. 12:00-17:00 i 18:00-23:00; w dniu 15.11.2022 r. w godz. 07:00-11:00 i 18:00-23:00; w dniu 16.11.2022 r. w godz. 07:00-11:00 i 18:00-23:00; w dniu 17.11.2022 r. w godz. 07:00-23:00; w dniu 18.11.2022 r. w godz. 07:00-11:00; w dniu 19.11.2022 r. w godz. 07:00-11:00 i 18:00-23:00; w dniu 20.11.2022 r. w godz. 07:00-11;00.
Dodatkowo w dniach 14-20.11.2022 r. istnieje możliwość wykorzystywania materiałów wybuchowych do niszczenia przedmiotów wybuchowych i niebezpiecznych w godz. 08:00-17:00.

Powyższe zajęcia stanowią duże zagrożenie życia i zdrowia dla osób, które zlekceważą zakaz wstępu na teren wojskowy - poligon.
W rejonach obiektów szkoleniowych znajdują się maszty ostrzegawcze z czerwoną flagą w dzień i czerwoną latarnią w nocy, który to sygnał oznacza strzelania amunicją bojową. Osoby, które zostaną zatrzymane na terenie poligonu będą podlegać karze grzywny.

Źródło: UM Pisz

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości