W Ośrodku Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych Orzysz prowadzone będą strzelania amunicją bojową.
W Ośrodku Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych Orzysz prowadzone będą strzelania amunicją bojową. W niżej wymienionych terminach prowadzone będą strzelania amunicją bojową: w dniu 14.11.2022 r. w godz. 12:00-17:00 i 18:00-23:00; w dniu 15.11.2022 r. w godz. 07:00-11:00 i 18:00-23:00; w dniu 16.11.2022 r. w godz. 07:00-11:00 i 18:00-23:00; w dniu 17.11.2022 r. w godz. 07:00-23:00; w dniu 18.11.2022 r. w godz. 07:00-11:00; w dniu 19.11.2022 r. w godz. 07:00-11:00 i 18:00-23:00; w dniu 20.11.2022 r. w godz. 07:00-11;00.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!