6 grudnia na Placu Daszyńskiego odbyło się uroczyste odpalenie lampek świątecznych.
Żywa choinka, świetlne ozdoby cieszą oczy mieszkańców i nastrajają wyjątkowo świątecznie. A natura dorzuciła do tego trochę śniegu.




Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!