Burmistrz Białej Piskiej Beata Sokołowska podczas otwartego spotkania z mieszkańcami gminy rozmawiała na temat pierwszoplanowych inwestycji. Wśród nich wymieniane były - modernizacja zaplecza stadionu, rewitalizacja centrum Białej Piskiej oraz modernizacja wieży ciśnień.
Spotkanie miało charakter raczej konsultacji społecznych niż prezentacji stanowiska burmistrza. Na spotkaniu poruszono zasadniczo tematy trzech inwestycji - budowy zaplecza stadionu miejskiego w Białej Piskiej, modernizacji wieży ciśnień i rewitalizacji centrum miasta.
Modernizacja obiektu Stadionu Miejskiego w Białej Piskiej - budowa budynku zaplecza. Wizualizacja. Temat numer dwa spotkania - rewitalizacja miasta spotkał się z dość chłodnym przyjęciem przez mieszkańców. Inwestycja jest zadaniem wielu, kompletnie nieprzemyślana.
Wizualizacja wieży w Białej PiskiejChcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!