Dzień Niezapominajki obchodzimy od kilkunastu lat 15 maja. W tym dniu promowane są szczególnie walory polskiej przyrody i różnorodność biologiczna, niezwykle dużo mówi się o potrzebie jej ochrony. To również okazja do okazywania życzliwości. Piskie przedszkolaki tego dnia sadzą kwiatki.
Niezapominajka przypomina o miłości, przyjaźni do drugiego człowieka, przypomina również o życzliwości i wdzięczności. To również symbol pamięci o otaczającej nas przyrodzie, dbałość o Ziemię - rośliny i zwierzęta. Święto polskiej niezapominajki w naszym przedszkolu to już tradycja - mówią nauczycielki z Przedszkola nr 1 w Piszu. - zawsze spędzamy go wyjątkowo.

.jpg)
.jpg)

.jpg)
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!