To był patriotyczny weekend. 105-rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości to wydarzenie, które nie mogło przejść bez echa. W Piszu odbyły się koncerty, wystawy, zawody sportowe oraz uroczystości z udziałem służb mundurowych.
Uroczyste obchody święta zainaugurowały - występ Piskiego Chóru Kameralnego w Społecznym Ognisku Muzycznym oraz koncert patriotyczny "Już nie zapomnisz mnie" w wykonaniu Katarzyny Jamróz w Muzeum Ziemi Piskiej.






.jpg)
.jpg)

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!