Bywało różnie, przegrywali wiele, ale za to niedziela.... niedziela będzie dla nas! Tak oczekiwali kibice, przewidywali zawodnicy i stało się! Piłeczka Pisz zostaje w II lidze tenisa stołowego.
Bywało różnie, przegrywali wiele, ale za to niedziela.... niedziela będzie dla nas! Tak oczekiwali kibice, przewidywali zawodnicy i stało się! Piłeczka Pisz zostaje w II lidze tenisa stołowego.
28 kwietnia zawodnicy Piłeczki Pisz stoczyli ostatnie spotkanie sezonu. To był mecz o wszystko, wszystkim - pozostanie w II lidze.
.jpg)

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!