Trwają prace nad przywróceniem Pomnika doktora Władysława Klementowskiego do stanu z początku roku, tj. przed jego dewastacją.
Trwają prace nad przywróceniem Pomnika doktora Władysława Klementowskiego do stanu z początku roku, tj. przed jego dewastacją.
W maju br. pomnik został zniszczony - połamano okulary na twarzy Klementowskiego, poważnie uszkodzono psa, a tablicę i murek obok wymazano sprayem.
Fot. UM PiszChcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!